Raniono mężczyznę przy ul Siemaszki

Raniono mężczyznę przy ul Siemaszki

Aktualizacja! 08.06.2015

reklama

Około północy dyżurny krakowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o sprzeczce, do jakiej doszło w rejonie ulicy Siemaszki, mężczyzna znajdujący się na ulicy został zaczepiony przez grupę osób, doszło miedzy nimi do awantury, która zakończyła się zranieniem mężczyzny.

reklama

Aktualizacja! Pierwsze zatrzymania do nocnych awantur przy ulicy Siemaszki – krakowscy policjanci zatrzymali do wyjaśnienia cztery osoby powiązane ze środowiskami pseudokibiców

Wśród zatrzymanych są osoby deklarujące sympatię do dwóch krakowskich klubów, to mieszkańcy Krakowa w wieku od 17 do 21 lat – wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Niektóre z tych osób spożywały wcześniej razem alkohol.

Policjanci ustalają jakie były okoliczności awantury i motywy działania sprawców- co tak naprawdę było przyczyną kłótni. Sprawdzamy też, czy zatrzymani mogą mieć związek z innymi, podobnymi zdarzeniami.

Podczas przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania zatrzymanych osób policjanci odnaleźli m.in. niebezpieczne narzędzia oraz przedmioty świadczące o przynależności tych osób do środowisk pseudokibiców.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności