Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Nad Zalewem”

Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku „Nad Zalewem”

reklama

Jest nam miło poinformować, że od czerwca nawiązaliśmy współpracę z Ośrodkiem Rekreacji i Wypoczynku „Nad Zalewem” w Kryspinowie.  Na naszej stronie będziemy Was informować o atrakcjach, które w okresie wakacyjnym będą przygotowane w Kryspinowie.

reklama

O ośrodku:

Ośrodek Kryspinów położony jest w pięknej okolicy w odległości 12 km od Krakowa
i obejmuje obszar 64 ha, z czego połowę zajmuje zalew. Teren dookoła wody to spore obszary lasów, ścieżki rowerowe i piesze oraz tereny do wyczynowej jazdy rowerem.

Kryspinów znajduje się w bezpośredniej bliskości zjazdu z autostrady oraz lotniska
w Balicach. Ośrodek jest administrowany przez spółkę „Nad Zalewem” na mocy wieloletniej umowy z gminą Liszki. Liczba osób odwiedzających zalew dochodzi do 40.000 dziennie w upalne weekendy, co łącznie daje prawie 1.000.000 osób w skali sezonu.

Plaże Ośrodka są w większości plażami piaszczystymi (część północno -zachodnia) oraz częściowo trawiastymi. Całość zalewu stanowi woda I kl. czystości, regularnie kontrolowana przez sanepid.

Na terenie Ośrodka występują kąpieliska strzeżone, wypożyczalnia sprzętu wodnego, zjeżdżalnia wodna, boiska do koszykówki i siatkówki plażowej, szkoła żeglarstwa i windsurfingu, park linowy, narty wodne, kompleks kortów tenisowych oraz place zabaw dla dzieci.

W słoneczne niedziele na plaży organizowane są liczne atrakcje: zabawy dla dzieci z nagrodami, animatorzy, pokazy tańca, sztuk walki, zorbing, stoiska z różnymi artykułami itp.

W sezonie dodatkowo zapraszamy na cykliczne imprezy pod chmurką: międzynarodowy zlot garbusów – GARBOJAMA, zabawy z dziećmi z zaprzyjaźnionym portalem czasdzieci.pl, tematyczne imprezy plażowe, maraton pływacki, triathlon i wiele wiele innych.

Zapraszamy do odwiedzenia Nas w Kryspinowie i poznania uroków tego niesamowitego miejsca !

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności