Mamaton Klub Mam na Prądniku Białym

Mamaton Klub Mam na Prądniku Białym

Mamaton to inicjatywa, która zrodziła się wśród kobiet i dla kobiet. –Jesteśmy mamami, które chcą aktywnie żyć, rozwijać się, wykorzystywać swój potencjał, działać dla swoich dzieci, ale także dla siebie. Bliskie jest nam miejsce, w którym żyjemy na co dzień, dlatego Klub związany jest w Prądnikiem Białym. Działamy przy Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, który położony jest w pięknym parku. Organizujemy spotkania z innymi kobietami, by dzielić się doświadczeniem, wzajemnie się wspierać, szukać inspiracji. Mamaton to przyjazna mamom i dzieciom przestrzeń, gdzie możemy się spotkać, nawiązać nowe znajomości, spędzić kreatywnie czas lub po prostu się pobawić.

Zapraszamy na nasze spotkania! Różnorodna tematyka sprawi, że każda mama znajdzie coś dla siebie. Aktualny rozkład jazdy znajdziesz na naszym fejsbukowym profilu (Mamaton Klub Mam) oraz na stronie internetowej Dworku.

Zapraszamy w towarzystwie dzieciaków!

Jeśli masz pomysł na spotkanie, warsztaty lub chcesz działać z nami – zapraszamy! Jesteśmy otwarte na ciekawe pomysły i współpracę.
Kontakt: klub.mamaton@gmail.com. Szukaj nas także na FB!

W czwartek 28 maja o godz. 17:00 zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Mam MAMATON.

Tym razem porozmawiamy o bliskości – najważniejszej ludzkiej potrzebie, silniejszej od potrzeby głodu. Czym jest bliskość? Dlaczego jej potrzebujemy? Co daje nam, a co naszym dzieciom? Na te i inne pytania pomoże nam odpowiedzieć  Kinga Pukowska – prezeska Fundacji Polekont Istota Przywiązania, entuzjastka Rodzicielstwa Bliskości, doula i doradczyni chustowa, a przede wszystkim mama trójki dzieci.

Punktem wyjścia i mottem będą słowa dr Kingi Tucholskiej „To właśnie bliskość daje nam podstawową przestrzeń do rozwoju, do bycia i do życia”.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności