Małopolskie obchody Światowego Dnia NZJ ( World IBD Day) w Dworku Białoprądnickim

Małopolskie obchody Światowego Dnia NZJ ( World IBD Day) w Dworku Białoprądnickim

Stowarzyszenie J-elita www.j-elita.org.pl po raz kolejny organizuje małopolskie obchody Światowego Dnia NZJ ( World IBD Day) w Krakowie.

reklama

Także i tym razem impreza odbędzie się w Centrum Kultury – Dworek Białoprądnicki. Przygotowaliśmy wykłady o tematyce nieswoistych zapaleń jelita, degustacje preparatów żywieniowych, materiały edukacyjne oraz Piknik Rodzinny ” Kupa śmiechu”, czyli warsztaty przyrodnicze i eco-fashion dla dzieci, zabawy z wolontariuszami Fundacji dr Clown, będą też pokazy robotów z LEGO itp.

reklama

Na dobroczynnym kiermaszu książek będziemy zbierać fundusze na pompę infuzyjną, która pilnie jest potrzebna małym pacjentom z oddziału gastroenterologicznego w USD w Krakowie- Prokocimiu.

Niech to spotkanie będzie okazją do pogłębienia wiedzy o chorobach z grupy nieswoistych zaplaleń jelita, przedyskutowania naszych problemów, ale także do nieśpiesznego i radosnego świętowania. Znajdźcie czas na chwilę wytchnienia, : piknikowe śniadanie na trawie, czytanie pod chmurką, puszczanie baniek mydlanych bądźcie tego dnia z nami.

Udział w imprezie jest dla wszystkich bezpłatny.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności