Darmowe porady prawne – Kancelaria ACTIO

Darmowe porady prawne – Kancelaria ACTIO

Kancelaria Prawna Actio działa z powodzeniem na rynku usług prawniczych na terenie Małopolski i Śląska już od wielu lat. Kancelaria Actio świadczy kompleksową obsługę prawną z licznych dziedzin prawa, zarówno wśród przedsiębiorstw i jednostek administracyjnych, jak również w indywidualnych sprawach licznych osób fizycznych.

     W ramach działalności pro bono Kancelaria zaprasza na bezpłatne porady prawne, w wybranych terminach, w kilku z obsługiwanych przez Kancelarię miastach*:

W Krakowie – przy ul. Kasprowicza 8a – w każdy poniedziałek i środę !

W Wadowicach – przy ul. Spadzistej 10 – w każdy czwartek !

W Oświęcimiu – przy ul. Klasztornej 2 – w każdy piątek !

(Spotkania w Oświęcimiu odbywają się we współpracy z biurem nieruchomości GBI – http://www.gbi.nieruchomosci.pl/ )

      Aby skorzystać z bezpłatnej porady prawnej należy zadzwonić na centralny numer rejestracji (12) 411 05 94 i umówić się na konkretny dzień i godzinę.

     Program bezpłatnych porad prawnych Kancelaria Actio prowadzi już od wielu lat. Jest on skierowany przede wszystkim do osób które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do poprowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze możliwości działań prawnych można podjąć w danej sytuacji. Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika, bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic nie da się zrobić. W Kancelarii Actio za konsultacje w określone dni nie ma absolutnie żadnych opłat.

Więcej info http://www.kancelaria-actio.com/

*Akcja trwa przez czas nieokreślony. Terminy i miejsca udzielania porad mogą ulec zmianie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności