Wydarzenia w Multikinie

Wydarzenia w Multikinie

Tylko w Multikinie! Retransmisja słynnej opery Wolfganga Amadeusa Mozarta pt. „Don Giovanni”, zrealizowanego w 2014 roku  w Salzburgu podczas corocznego festiwalu muzycznego. W roli Komandora zobaczymy Polaka Tomasza Koniecznego. Pokaz odbędzie się 31 marca w aż 17 kinach sieci Multikino.

Jedna z najdoskonalszych i najsławniejszych oper w całej historii muzyki: opowieść o legendarnym uwodzicielu – „rozpustniku ukaranym” wystarczyła Mozartowi do nakreślenia przejmujących stron partytury, w której jest wszystko – tragizm, bunt, komizm, miłość, zdrada, niewinność, umiłowanie życia i moralizatorska przestroga.  

Dzieło po raz pierwszy wystawione w Pradze w 1787 r., rok później w Wiedniu, weszło niemal natychmiast do kanonu operowego. Genialny kunszt Mozarta osiąga tu swoje apogeum: wspaniała charakterystyka postaci, dramaturgia trzymająca publiczność
w napięciu, wiodąca do budzącego grozę finału i przede wszystkim nieśmiertelna muzyka mistrza z Salzburga. Don Giovannito obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika teatru operowego.

Opera – Don Giovanni. Retransmisja z Festiwalu w Salzburgu
31 marca w Multikinie. ZAPRASZAMY

Najpiękniejsza współczesna wersja bajki o kopciuszku
po 25 latach na  Wielkim Ekranie! – czyli „Pretty Woman”
w odnowionej wersji cyfrowej w ramach cyklu  „Kino na Obcasach”

Richard Gere jako szanowany biznesmen, zarabiający kilka milionów tygodniowo, mogący mieć wszystko czego zapragnie. Julia Roberts jako kobieta pracująca na ulicy, sprzedająca własne ciało by związać koniec
z końcem, samotna, bez wykształcenia. Czy jest coś co ich połączy? Kultowy film „Pretty Woman” odnowiony cyfrowo już 14 kwietnia w Multikinie

Charakterna i żywiołowa prostytutka Vivian Ward (Roberts) przypadkiem spotyka przystojnego milionera Edwarda Lewisa (Gere). Kiedy Edward kupuje towarzystwo Vivian na kilka dni, żadne z nich nie podejrzewa, że wkrótce ich znajomość przerodzi się w namiętny romans. Rewelacyjna ścieżka dźwiękowa z legendarną piosenką Roya Orbisona „Oh, Pretty Woman”, fantastyczne kreacje aktorskie oraz urzekająca historia sprawiają, że „Pretty Woman” to jedna z najpopularniejszych i uwielbianych przez miliony, komedia romantyczna wszech czasów. 

Nie możesz tego przegapić! Przyjdź i zobacz ją na dużym ekranie w odnowionej wersji cyfrowej!

Gościem specjalnym krakowskiego KNO będzie firma BIG TIME WEAR. Jest to grupa ludzi  pozytywnie zakręconych na punkcie ciuchów, dla których znalezienie ciekawego projektu graniczyło z cudem. Stworzyli własną markę i  promują wygodne  ciuchy, które nie lądują w koszu po pierwszym praniu. Podczas najbliższego KNO zapewnią rozrywkę w postaci ciekawej prezentacji. Wszystkim uczestniczkom firma sprezentuje 20% kupony rabatowe na zakupy w sklepie internetowym www.bigtimewear.com oraz ufunduje kilka nagród.

Partnerem kwietniowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Na cykl seansów Kino na Obcasach zaprasza Fiat Auto Poland.

Multikino i Fiat Auto Poland, producent zaprojektowanego z pasją nowego Jeepa® Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów Kino na Obcasach do konkursu „Jeep® w Multikinie”

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności