Leć po nagrody do Krokusa!

Wiosna to doskonała okazja do dzielenia się szczęściem, dlatego Centrum Handlowe Krokus postanowiło zrobić swoim klientom miłą niespodziankę. Witając hucznie tę radosną porę roku już 6 marca rozpoczyna się wiosenna loteria „Leć po nagrody”. Na uczestników gry czekać będzie w sumie aż 50.000 złotych!

     – Chcemy, by nasi klienci poczuli jeszcze intensywniej atmosferę zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, dlatego postanowiliśmy przywitać ją wyjątkowo atrakcyjną loterią, w której do wygrania oferujemy karty podarunkowe na zakupy w Centrum Krokus. – mówi Katarzyna Najdzik Marketing Manager CH Krokus.

Co zrobić, by zdobyć kuszące nagrody? W czasie trwania Wiosennej loterii każda osoba, która zrobi zakupy w CH Krokus za minimum 100 zł, będzie mogła wygrać jedną z ponad siedmiuset kart podarunkowych. By przystąpić do zabawy należy okazać paragon zakupu, który upoważnia do odbioru kuponu loteryjnego w Punkcie Obsługi Loterii lub u hostessy. Na każdym blankiecie znajduje się specjalny kod, pod którym ukryta jest wiadomość o możliwości szybkiego zwycięstwa.

Kupon loteryjny należy zeskanować w jednym z trzech kiosków multimedialnych umiejscowionych na terenie centrum. Klient ma możliwość wygrania nagrody natychmiastowej o wartości 50 zł i 100 zł lub rabatu do jednego ze sklepów znajdujących się na terenie galerii handlowej. Osoba, która wypełni swój kupon danymi osobowymi może brać udział w losowaniu nagród głównych, na które przeznaczono kolejno 5, 3 i 2 tysiące złotych.

Laureatów Wiosennej loterii poznamy 29 marca o godzinie 17:00, podczas Wielkiego Finału Loterii. By przekonać się, czy szczęście się do nas uśmiechnęło należy tego dnia odwiedzić Punkt Obsługi Loterii w Centrum Krokus i zabrać ze sobą paragon zakupu, na podstawie którego wydano kupon loteryjny. Nie traćcie czasu i lećcie po nagrody do Krokusa. Cieszcie się wiosną!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności