Leć po nagrody do Krokusa!

Leć po nagrody do Krokusa!

Wiosna to doskonała okazja do dzielenia się szczęściem, dlatego Centrum Handlowe Krokus postanowiło zrobić swoim klientom miłą niespodziankę. Witając hucznie tę radosną porę roku już 6 marca rozpoczyna się wiosenna loteria „Leć po nagrody”. Na uczestników gry czekać będzie w sumie aż 50.000 złotych!

     – Chcemy, by nasi klienci poczuli jeszcze intensywniej atmosferę zbliżającej się wielkimi krokami wiosny, dlatego postanowiliśmy przywitać ją wyjątkowo atrakcyjną loterią, w której do wygrania oferujemy karty podarunkowe na zakupy w Centrum Krokus. – mówi Katarzyna Najdzik Marketing Manager CH Krokus.

Co zrobić, by zdobyć kuszące nagrody? W czasie trwania Wiosennej loterii każda osoba, która zrobi zakupy w CH Krokus za minimum 100 zł, będzie mogła wygrać jedną z ponad siedmiuset kart podarunkowych. By przystąpić do zabawy należy okazać paragon zakupu, który upoważnia do odbioru kuponu loteryjnego w Punkcie Obsługi Loterii lub u hostessy. Na każdym blankiecie znajduje się specjalny kod, pod którym ukryta jest wiadomość o możliwości szybkiego zwycięstwa.

Kupon loteryjny należy zeskanować w jednym z trzech kiosków multimedialnych umiejscowionych na terenie centrum. Klient ma możliwość wygrania nagrody natychmiastowej o wartości 50 zł i 100 zł lub rabatu do jednego ze sklepów znajdujących się na terenie galerii handlowej. Osoba, która wypełni swój kupon danymi osobowymi może brać udział w losowaniu nagród głównych, na które przeznaczono kolejno 5, 3 i 2 tysiące złotych.

Laureatów Wiosennej loterii poznamy 29 marca o godzinie 17:00, podczas Wielkiego Finału Loterii. By przekonać się, czy szczęście się do nas uśmiechnęło należy tego dnia odwiedzić Punkt Obsługi Loterii w Centrum Krokus i zabrać ze sobą paragon zakupu, na podstawie którego wydano kupon loteryjny. Nie traćcie czasu i lećcie po nagrody do Krokusa. Cieszcie się wiosną!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności