Budżet Obywatelski 2015

Budżet Obywatelski 2015

Do 20 marca organizowane będą spotkania z mieszkańcami dotyczące budżetu obywatelskiego. Ich celem jest praca warsztatowa mieszkańców z udziałem przedstawicieli poszczególnych Dzielnic oraz wydziałów Urzędu Miasta Krakowa i miejskich jednostek organizacyjnych, które potencjalnie będą realizować różne zadania. Podczas spotkań mieszkańcy będą mogli podyskutować na temat pomysłów oraz uzyskać pomoc w doprecyzowaniu pomysłów na projekty, upewnić się co do możliwości ich realizacji w danym kształcie czy danej lokalizacji, a także realistycznie oszacować koszty proponowanych rozwiązań.

Następny termin spotkania dla  Dzielnicy III: 18.03.2015 r. – Szkoła Podstawowa nr 114 – ul. Łąkowa 31

Zapraszamy od godziny 17.00 – Pierwsza część spotkania będzie poświęcona Budżetowi Obywatelskiemu ogólnomiejskiemu, a druga – Budżetowi Obywatelskiemu dzielnicowemu.

Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony przeznaczyła na dzielnicowy Budżet Obywatelski w latach 2015 i 2016 łączną kwotę 450 000 zł. Zgodnie z zapisami Regulaminu Budżetu Obywatelskiego uchwalonego przez Radę Miasta Krakowa możecie Państwo składać propozycje swoich projektów o wartości minimalnej 2 500 zł, a maksymalnej 270 000 zł za projekt.

Wnioski do Budżetu Obywatelskiego dzielnicowego należy składać do Rady Dzielnicy III – osobiście lub mailem (w postaci skanów).

Wzór Formularza Zgłoszenia

Wzór Listy Poparcia dla Projektu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności