Specjalny pokaz filmu „Hiszpanka” z udziałem Jana Peszka w ramach cyklu „Kocham Kino” w Multikinie

Specjalny pokaz filmu „Hiszpanka” z udziałem Jana Peszka w ramach cyklu „Kocham Kino” w Multikinie

„Hiszpanka” – międzynarodowa produkcja w ramach cyklu Kocham Kino w Multikinie.

Tę megaprodukcję z międzynarodową obsadą, o jedynym zwycięskim powstaniu będzie można zobaczyć w ramach cyklu Kocham Kino w Multikinie już 28 stycznia o 19.30.

GOŚCIEM SPECJALNYM BĘDZIE JAN PESZEK! W programie wydarzenia czynna dyskusja publiczności z aktorem.

Zrealizowana z niezwykłym rozmachem produkcja przedstawia historię, która przekracza granice wyobraźni. Nie wiadomo czy powiązane z Powstaniem Wielkopolskim wydarzenia są prawdą, czy jedynie iluzją. Porywają efekty specjalne, które zapraszają widzów w niezwykłą, pełną przygód podróż w innym wymiarze. W „Hiszpance” nic nie jest oczywiste, ponieważ do wyzwoleńczej walki włącza się grupa telepatów. Siły zbrojne stają na równi z siłami umysłu.

W roli głównej zobaczymy Jana Frycza, jako jednego z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków – Ignacego Jana Paderewskiego, który w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiemmedium znajdują się kochankowie (Jakub Gierszał i Patrycja Ziółkowska) gotowi poświęcić wszystko – dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem.

Kocham Kino w Multikinie to wspólne przedsięwzięcie Programu 2 Telewizji Polskiej, producenta magazynu i cyklu filmowego „Kocham Kino”, i Multikina.

Podczas spotkań „Kocham Kino w Multikinie” Grażyna Torbicka, co miesiąc obecna w innym kinie sieci Multikino, prowadzi spotkania z gośćmi: twórcami filmów, krytykami, znawcami problematyki podejmowanej w prezentowanych w cyklu dziełach. W spotkaniach żywy udział bierze publiczność Multikina – organizatorzy zapraszają widzów do wymiany opinii, zadawania pytań, prezentowania własnej filozofii myślenia o kinematografii

Podwójne zaproszenia na pokaz trafiają do:

Piotr B

Damian B

Kocham Kino w Multikinie: Hiszpanka, reż. Łukasz Barczyk

Ceny biletów:

Normalny:21 zł,
Ulgowy: 17 zł

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności