Przekaż 1% podatku Organizacjom Pożytku Publicznego

Przekaż 1% podatku Organizacjom Pożytku Publicznego

Nadszedł czas rozliczeń podatkowych. Gorąco zachęcamy do przekazywania 1 procenta Organizacjom Pożytku Publicznego. Będzie nam miło jeśli zdecydujecie się wesprzeć , domowe hospicjum dziecięce. Pomóżcie  przywracać radość nieuleczalnie chorym dzieciom.

reklama

Hospicjum dla Dzieci „Alma Spei” świadczy opiekę paliatywno-hospicyjną dla dzieci z terenu Małopolski w ich rodzinnych domach. Podopieczni hospicjum otrzymują pomoc wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i psychologa. Naszych małych pacjentów odwiedza również pedagog, osoba duchowna i wolontariusze. Wszystkie zabiegi medyczne wykonywane są na najwyższej jakości sprzęcie. Dostęp do świadczeń lekarskich
i pielęgniarskich jest całodobowy.

reklama

W ramach opieki paliatywnej zespół hospicyjny towarzyszy rodzinom, od momentu zdiagnozowania nieuleczalnej choroby dziecka, w codziennym zmaganiu się z jego chorobą, poprzez moment śmierci, aż po okres żałoby po stracie dziecka.

Hospicjum jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej (NZOZ „Alma Spei”) jest w części finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Kontrakt z NFZ pokrywa ok. 60% miesięcznych kosztów opieki nad dziećmi. Pozostałe wydatki związane z opieką medyczną, zakupem i amortyzacją sprzętu medycznego, materiałów medycznych i dojazdów do domów pacjentów pokrywamy ze środków pochodzących od darczyńców, z kwest i zbiórek publicznych.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności