Bożonarodzeniowe Targi Różności

Bożonarodzeniowe Targi Różności

Święta Bożego Narodzenia otacza magiczna aura, pełna ciepłych uczuć, barw, świateł i aromatów. By wyczarować ją w swoim własnym domu potrzeba niewiele. Wszystkie inspiracje dekoracyjne i prezentowe odnajdziecie na Bożonarodzeniowych Targach Różności w Dworku Białoprądnickim w niedzielę, 14 grudnia.

reklama

Dla dzieci organizatorzy przygotowali warsztaty jasełkowe.

reklama

Targi Różności w Dworku rozpoczną się o godz. 12.00 i będą doskonałą okazją dla poszukujących inspiracji na świąteczne dekoracje, jak i dla tych, którym dotychczas brakuje pomysłu na prezenty dla najbliższych. Wśród stoisk wystawców odnajdziemy nie tylko filcowe i haftowane ozdoby na choinkę, ale również pluszaki i zabawki hand made, uszytki, biżuterię, aniołki, czy wyroby decoupage. Nie zabraknie też serwetek, świec i innych drobiazgów oraz kartek świątecznych, które pozwolą nam w wyjątkowy sposób podzielić się radosnym nastrojem z osobami znajdującymi się daleko od nas.

Rodzice wspólnie z dziećmi będą mogli wziąć udział w rodzinnych warsztatach, podczas których nauczymy się tworzyć piękne ozdoby bożonarodzeniowe. Szczególnie interesujące będą warsztaty jasełkowe. Przy pomocy instruktorów, uczestnicy stworzą wszystkie elementy niezbędne do wystawienia jasełek – kostiumy, dekoracje sceniczne i lalki teatralne. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, konieczne są wcześniejsze zapisy (727 555 747, biuro@cel-edu.pl) 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności